Instagram
Telefon
WhatsApp
EnglishGermanItalianRussianSpanishTurkish
Erdal Fırat MühendislikErdal Fırat MühendislikErdal Fırat Mühendislik
(Pazartesi- Cumartesi)
info@erdalfiratmuhendislik.com
Konak, İZMİR

Surfcam Traditional 2 Axis

Surfcam Traditional 2 Axis

SURFCAM 2-eksen opsiyonu kullanıcılara kolay yüksek performans ve uygun maliyetli bir cam çözümü sunar.

Özellikleri;

• Çoklu ada yükseklikleri ve yan duvarlar ile cepleri kaba işleme ve bitirme imkanı,

• Yüzey, kanal, kontur, cep boşaltma, pah ve radyuslu köşeler ve bunun gibi operasyonlar için gelişmiş işleme stratejileri olanağı,

• 4-eksen ve 5-eksen indeksleme opsiyonu,

• Bir önceki takımdan kalan talaşı otomatik olarak algılama ve işleme kolaylığı,

• Takımın parçaya giriş ve çıkışlarında yumuşatma özelliği.

Base Edition

Surfcam Traditional 2-Axis Base Edition sistemi Surfcam Traditional Designer’ın içerdiği tüm CAD kabiliyetlerine sahip olmakla birlikte atölyede gerekli olabilecek kontür işleme, cep boşaltma ve delme işlemleri gibi 2,5-eksen işlemlerin çoğunu kontrol edecek takımyolu stratejileri önerir. Aynı zamanda 2-Axis Torna, 2-Axis Tel Erozyon, Takımyolu Düzenleyici, 2 Post Processor çözümü ve Takımyolu Doğrulama modüllerini de içerir. Surfcam Traditional’a başlamak için mükemmel bir yoldur.

Advanced Edition

Surfcam Traditional 2-Axis Advanced Edition sistemi Surfcam Traditional 2-Axis Base Edition sisteminin tüm özelliklerinin yanı sıra, Kalan Talaşı Alma, Kılavuz Açma, Delik Delme, Pah ve Radyus Kırma özelliklerini de içerir. Bu sistemde Construction View (3+2) İşleme, Mill/Turn, 4&5-Axis Indeksleme/Delme, 5-Axis kesme ve 4-Axis Tel Erozyon takımyolları gibi gelişmiş özellikler de bulunur. Surfcam Traditional 2-Axis Advanced Edition sistemi yüksek değerli 2-Axis işleme yapan yerler için elit bir seçimdir.